NB2 Férfi felnőtt észak-nyugat 15. forduló
Komárom VSE – Várpalotai Bányász SK 32 – 27 (13-14)
Komárom, 50 néző
Jv.: Ihász, Szántó

VBSK: Csomay, Kara, Jámbor (kapusok) – Elekes, Szöllőskei 10 (4), Végh 2, Erőss 1, Foki M., Fülöp 3, Somogyi 1, Hegyesi, Járási 2, Gáspár I., Bogdány Ö. 4, Fenyő 3, Ignácz 1.
Vezetőedző: Soha Gergő
Hétméteresek: 8/8 ill. 5/4
Kiállítások 8 ill. 6 perc

Nehéz mérkőzésre készültünk a listavezető otthonában, de a MAFC elleni vereség után extrán bizonyítani kellett a csapatnak rátermettségét.

Somogyi góljával mi szereztünk meg a mérkőzés elejéna vezetést, ezt követően az első félidőben folyamatosan sikerült kézben tartani a mérkőzést és megizzasztani a hazaiakat, így 13:14-es állásnál vendég előnnyel mehettünk a szünetre.
A második félidő nehezen indult így a Komárom 10 perc alapján a maga javára fordította a mérkőzést és addigra már folyamatosan 2-3 gólos hazai előny volt. A mérkőzés hátralévő részében már nagy változás nem volt, így hazai győzelemmel ért véget a meccs. 32:27