Továbbra is hibátlanul

NB2 Férfi felnőtt A csoport 5. forduló
Agrofeed UNI Győr II. – Várpalotai BSK 31-38 (14-20)
VBSK: Csomay, Kara (kapusok) – Elekes, Szöllőskei 6, Fülöp 5, Hoffmann 5, Somogyi, Gebhardt 4, Járási 1, Hegyi 5, Gáspár 1, Fazekas 1, Hanák, Elter 1, Foki D. 2, Ihász 7
Vezetőedző: Soha Gergő
Kiállítás: 12 ill.14 perc
7m-es: 2/1 ill. 5/3

A győri fiatalok már több alkalommal megtréfáltak minket az elmúlt években, így ezúttal is csak maximális odafigyeléssel lehetett esélye a Bányásznak ellenük. Ráadásul az előző fordulóban Lipóton végre győzelemnek örülhettek és önbizalommal telve várhatták a listavezető palotai csapatot. A VBSK-ból Foki Máté sérülés miatt maradt ki ezúttal.

Gebhardt szerzett vezetést a Bányásznak, de a zöld-fehérek szívósan tapadtak ellenfelükre. 2 gólnál nagyobb előnyt csak a félidő utolsó harmadára sikerült kiharcolnia a palotaiaknak. Ekkor Hoffmann vette be Pedersen kapuját .A következő 10 percben lépésenként sikerült növelnie előnyét a VBSK-nak, ami bár volt már 7 gól is, a szünetre 6 gól lett (14:20)

A 6-7 gólos különbség állandósult a két csapat között nagyjából negyedórán keresztül, majd az Ihász kiállítása miatti emberelőnyét kihasználva 5 gólra zárkózott a győri gárda.(24:29) Közelebb azonban nem tudott kerülni a hazai csapat. A győri Horváth Zsombor piros lapos kiállítását követően Hegyi és Ihász jóvoltából ismét nyolccal elhúzott a Palota. (49.perc: 26:34) Az utolsó 10 percben egy-egy kiállítás volt még mindkét oldalon, de a Győr már nem tudott új erőt meríteni, így újabb VBSK győzelemnek örülhetett a helyszínre látogató maréknyi palotai szurkoló.
A következő héten szerdán egy Magyar Kupa találkozó vár a srácokra a Veszprém KKFT NB I/B-s csapata ellen,aminek nem a vörös-feketék az esélyesei, de amíg él a remény küzdeni kell!!!

Október 26-án pedig a bajnoki címre hajtó Komárom látogat Várpalotára. Szép kihívások elé néz tehát csapatunk!