Hírek

Súlyos vereség gyenge játékkal

Súlyos vereség gyenge játékkal Súlyos vereség gyenge játékkal Súlyos vereség gyenge játékkal Súlyos vereség gyenge játékkal
MKB Veszprém II - Várpalotai Bányász SK 32:21 (15:10)
Veszprém 200 néző
Vezette:Bóna Szabolcs és Miskei Balázs

Veszprém:Borbély,Kisék M.-Stranigg,Vizes 6,Kisék B. 2,Priczel 1,Bonyhádi 1,Gyene 4,Gulás 4,Horvácki 1,Albert Tóth,Bujdosó 4,Pásztor 2,Szeitl 1,Ligetvári 6
Edző:Csoknyai István
VBSK:Szász-Gebhardt 5,Bárdos 1,Béres 1,Heiczinger,Venczel 3,Tolnai 1,Soha 2,Szőllősy 1,Molnár Z. 4,Habuczki,Devecseri 3,Szabó P.,Nédó
Edző:Kaló Sándor
Hétméteres:9/5(!) ill.3/2
Kiállítás:10 ill. 10 perc

A 20.fordulóból előrehozott bajnokiját játszotta le a két csapat pénteken a veszprémi Március 15. csarnokban.Azt előre sejtettük,hogy nem vár ránk könnyű menet,hiszen az MKB fiataljai már az őszi mérkőzésünkön is jó benyomást keltettek,tavaly pedig csak a szerencsének volt köszönhető,hogy pontot tudtunk csenni Veszprémből.
A mérkőzés elején még minden úgy alakult,ahogy joggal elvárhatnánk.Ha nem is több góllal,de végig mi vezettünk a félidő feléig.Ekkor azonban valami megváltozott és sajnos nem pozitív irányba!6:6 után zsinórban 6 gólt kaptunk és a félidőben is jelentős veszprémi előnyt mutatott az eredményjelző.(15:10)
A második félidő aztán ugyan ott folytatódott,ahol az első véget ért.Két gólra még sikerült felzárkóznunk(16:14),de ezután ismét a hazaiak percei következtek és teljesen megérdemelten szereztek két pontot a körülményesen és ötlettelenül játszó Bányász ellen!