2013.03.11

Utánpótlás eredmények

Országos Gyermekbajnokság

U10 Regionális döntő - Várpalota

Fiataljaink(Vezetőjük Lakó Levente) a veszprémi Éles Kézisuli és a Dózsa Alapítványi Iskola csapataival mérték össze tudásukat.Sajnos a VBSK-nak nem termett babér és két vereséget szenvedtünk a jóval esélyesebb veszprémiektől.Mindenképpen meg kell azonban említenünk,hogy csapatunk nagy része fiatalabb volt,mint a korosztály többi tagja!
A vereségek ellenére a Bányász részt vehet majd az országos elődöntőn!

U9 - Veszprém Deák Ferenc ÁltalánosIskola

A VBSK(Lakó Levente) ellenfele itt is a már említett két veszprémi együttes volt(Sajnos papírforma vereségekkel) illetve a Bányász 2 csapattal vett részt a tornán.A Forgács Ferenc vezette VBSK II-t legyőzve a VBSK I bejutott a Regionális döntőbe,amit Nagykanizsán rendeznek majd meg március 13-án.

U7 - Megyei döntő 1.forduló Veszprém

A VBSK(Lakó Levente) magabiztos győzelmet aratott a Rózsa úti iskola ellen illetve a Dózsa Iskola ellen is,majd nagyszerű játék után döntetlent játszott a toronymagas favorit Éles Kézisuli ellen!

Megyei döntő 2.forduló - Veszprém

A vörös-feketék bizonyították,hogy eddigi jó szereplésük nem volt véletlen.Az Éles Kézisulit 18:13-ra,a Dózsát 22:20-ra,míg a Rózsa útiakat 32:2-re verve nyerte meg a tornát és elsőként jutott be a regionális döntőbe,ami szintén Veszprémben lesz március 20-án!
Facebook TwitThis IWIW Google Digg del.icio.us MySpace
rss - Dátum: 2013.03.11 09:01:20 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.03.10

NB I/B 17.forduló

Balatonfüredi KSE II. - Százhalombattai KE 35 - 19 (19 - 14)

SZESE Győr - Dabas VSE KC 27 - 27 (16 - 13)

Szentendre KC - MKB Veszprém KC II. 21 - 25 (10 - 13)

Tatai AC - Le Belier KK Ajka 31 - 22 (17 - 7)

FTC-PLER Budapest II - Alba Regia KSE 39 - 31 (20 - 16)
rss - Dátum: 2013.03.10 12:27:26 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.03.10

Hoztuk a kötelezőt

Hoztuk a kötelezőt Hoztuk a kötelezőt Hoztuk a kötelezőt Hoztuk a kötelezőt
Várpalotai Bányász SK - Pelikán-Siklós 33:19 (14:10)
Várpalota 450 néző
Vezette:Murvai-Buzogány László és Szilvási Gábor

VBSK:Szász,Ubornyák-Gebhardt 4,Bárdos 4,Béres,Heiczinger 3,Devecseri 1,Lassu,Venczel 2,Tolnai 9,Soha 5,Szőllősy,Molnár Z. 5,Habuczki,Nédó,Szabó P.
Edző:Kaló Sándor
Siklós:Somogyi,Sárosi-Sipos 3,Krizmanics 2,Tóth L.,Jager,Orsós 2,Virág,Katona,Fekete 5,Szakcsi 5,Balogh Z.,Danyi 2
Edző:Székely Katalin(jegyzőkönyv szerint)
Hétméteresek:2/1 ill. 6/3
Kiállítások: 18(!) ill. 8 perc

Azt figyelembe véve,hogy az ősszel 5 góllal győztünk a baranyai városkában illetve,hogy a Siklós a pályán még pontot se szerzett,csak a magabiztos győzelem volt elfogadható csapatunktól hazai környezetben!
Ennek megfelelően hamar 3-4 gólos különbség alakult ki a Bányász javára,de a félidő végén 2 gólra feljött a Siklós,így az utolsó percben szerzett két gól nyugtatólag hatott a szünetre vonuló hazaiaknak.(14:10)
A második játékrész elején aztán egy 4:0-ás szériát produkált a Bányász és ezzel gyakorlatilag el is döntötte a találkozó végkimenetelét.(18:10)
A legnagyobb különbség a 26.percre alakult ki a két csapat között(29:16),amely meg is maradt a találkozó zárásakor.
És akkor 1-2 pozitív és negatív teljesítményre hívnánk fel a tisztelt nagyérdemű figyelmét!
A kapunkban Szász ismét jó formában védett és a nagyarányú vezetés megengedte,hogy cseréjeként bemutatkozzon a felnőttek között Ubornyák Péter,aki mindössze 17 évesen állhatott a Bányász kapujába és kitűnően teljesített!Csak így tovább Peti!Gratulálunk!
Szintén átlag felettit nyújtott Tolnai Péter,aki 9 góljával szélsőként lett a vörös-feketék legeredményesebb játékosa!Itt jegyeznénk meg,hogy a másik szélsőnk Gebhardt Ádám is hétről hétre rendkívül gólerős,míg az átlövőink meglehetősen hullámzó teljesítményt nyújtanak!
Sajnos egy kellemetlen hírről is be kell számolnunk a VBSK fanatikusainak.Molnár Zoltán,csapatunk saját nevelésű játékosa könnyen lehet,hogy utolsó mérkőzését játszotta a Bányász mezében,hiszen munkahelyi elfoglaltsága miatt Németországba távozik.
Köszönünk mindent Zoli,találd meg a számításaid az életben és,ha úgy alakul a Várpalotai Bányász mindig tárt karokkal vár!!!
rss - Dátum: 2013.03.10 12:16:17 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 1 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.03.06

Siklósi vendégek

Szombaton az NB I/B Nyugati csoportjának sereghajtója,az MKP Siklós látogat a Bakony aljára.Nem mondhatnánk,hogy soros ellenfelünk túl acélos gárda benyomását keltette volna eddig a bajnokságban.Megszerzett egyetlen győzelmét és ezáltal 2 pontját is egy jogosulatlan játékos szerepeltetésnek köszönheti a Balatonfüred II ellen még az őszi 2.fordulóból!
Csapatunk október elején vendégszerepelt a baranyai városban és aratott 27:22 arányú győzelmet.Nem túl nagy különbség,de magabiztosan hoztuk a két pontot.
A két csapat eddigi találkozóin:
1995/96 NB I/B Siklós - Várpalota 25:25
1995/96 NB I/B Várpalota - Siklós 21:16
1996/97 NB I/B Siklós - Várpalota 20:16
1996/97 NB I/B Várpalota - Siklós 32:20
1997/98 NB I/B Várpalota - Siklós 10:0 (j.n.)

Döntetlen:2

Tehát az örök mérleget tekintve még a baranyaiak állnak jobban jelenleg.Szombaton viszont itt a lehetőség igazolni a papírformát és egalizálni a mérleget!
rss - Dátum: 2013.03.06 17:16:10 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.03.04

NB I/B 16.forduló

Eredmények:

Komlói BSK-Tom Trans - Balatonfüredi KSE II. 27 - 31 (15 - 16)

Százhalombattai KE - Szentendre KC 24 - 22 (12 - 12)

Le Belier KK Ajka - Dabas VSE KC 17 - 37 (10 - 19)

Alba Regia KSE - Tatai AC 27 - 32 (16 - 11)

MKB Veszprém KC II. - FTC-PLER Budapest II 35 - 24 (18 - 11)
rss - Dátum: 2013.03.04 19:10:09 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.03.03

Térdre rogyott a listavezető!

Térdre rogyott a listavezető! Térdre rogyott a listavezető! Térdre rogyott a listavezető! Térdre rogyott a listavezető!
VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ SK - SZESE GYŐR 30:27 (17:10)
Várpalota 400 néző
Vezette.Baranyi Antal és Szloska Kriasztián

VBSK:Szász,Ubornyák-Gebhardt 11,Bárdos 8,Béres,Heiczinger 5,Venczel,Szabó P.,Tolnai,Lassu,Soha 2,Szőllősy,Molnár Z. 2,Devecseri 2,Nédó Edző:Kaló Sándor
SZESE Győr:Hoffmann,Somogyi-Szabó A. 8,Bella,Hollós,Németh G. 1,Kőhalmi 4,Terenyi 2,Kovácsovics 5,Schneider 6,Gubó,Kalmár 1,Benkovits,Gál,Rosta M. Edző:Deáki István
Hétméteres:5/4 ill. 6/3
Kiállítás:6 ill. 10 perc

Gyakorlatilag az esélytelen nyugalmával készülhetett a Bányász a listavezető győriek fogadására,hiszen az elmúlt hetek gyenge teljesítménye illetve a SZESE eddigi veretlensége nem arra utalt,hogy a vörös-feketéknek bármi esélye is lenne a két pont megszerzésére.
Mondják az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet.Ha volt is némi halvány reménysugár az ezen az estén teljes fényességében ragyogott!
A vendég győriek szereztek vezetést,de ezután a Bányász fordított és a folytatásban ellenfelünk már,csak a hátunkat volt kénytelen nézni!Az első félidő utolsó tíz percében a VBSK fokozatosan növelte előnyét és a pihenőre már 7 gólos fórral vonulhattak játékosaink!
Szemernyi kétség sem volt bennünk azonban abban,hogy a feljutás első számú várományosa ennél jobb csapat és nem fogja olcsón adni a bőrét!A második játékrészben a nagy különbségre való tekintettel támadásaikat megpróbálták minél hamarabb góllal zárni,hogy legyen idejük ledolgozni tetemes hátrányukat.Többé-kevésbé ez sikerült is nekik és belátható távolságra zárkóztak fel(24:22),de szerencsére azért egy ilyen rohanásba bármelyik csapat belefárad és becsúszik egy-egy hiba,mint ahogy náluk is becsúszott illetve a Bányász is a megfelelő pillanatokban zárta góllal támadásait.Meg kell említeni még kapusunk Szász bravúrjait,amik kellő lökést adtak a véghajrában!
A vége aztán egy teljesen megérdemelt VBSK siker,ami után joggal járt a taps és a rengeteg pacsi a közönség részéről!
Külön kiemelendő,hogy ebben a bajnokságban ez volt a vendégek eddigi egyetlen veresége!!!
Gratulálunk fiúk és reméljük ezután már csak ezt a szebbik arcát mutatja csapatunk a bajnokság hátralévő részében!!!

Győri oldalról:
http://www.espohand.hu/index.php?option=com_conten t&view=article&id=319:2013-03-03-10-28-42&catid=41 :koezoessegi-informaciok-aktualitasok-es-hirek

Junior:Várpalotai Bányász SK - SZESE Győr 27-36
rss - Dátum: 2013.03.03 12:25:37 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 1 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.02.28

Esélytelenül?

Szombaton 18 órai kezdettel a listavezető győri SZESE együttesét látja vendégül a Bányász alakulata.Nem a palotaiak a mérkőzés esélyesei és ha ehhez még hozzávesszük,hogy a vörös-feketék a két tavaszi mérkőzésükön sem mutattak túlságosan biztató játékot,akkor feltételezhető,hogy a bajnokságban eddig még veretlen Győr ellen még a tisztes helytálláshoz is erőn felül kell teljesíteni!A vendégek eddigi 13 bajnoki találkozójukból 12-t megnyertek és mindössze a százhalombattaiak tudtak pontot rabolni tőlük idáig.(Ők viszont idegenben!)A Bányász az idei szezonban már két alkalommal is találkozott a SZESE együttesével.Ősszel előbb bajnokin(31:17 a Győr javára),majd a Magyar Kupa keretein belül(SZESE-VBSK 34:28) is alulmaradtunk velük szemben.

Eredmények:

Balatonfüredi KSE II. - MKP Siklós KC 40 - 25 (21 - 12)

Le Belier KK Ajka - SZESE Győr 15 - 30 (6 - 12)

FTC-PLER Budapest II - Százhalombattai KE 28 - 27 (13 - 14)

Dabas VSE KC - Alba Regia KSE 39 - 20 (16 - 12)

Tatai AC - MKB Veszprém KC II. 25 - 19 (12 - 9)

Szentendre KC - Komlói BSK-Tom Trans 22 - 29 (11 - 18)
rss - Dátum: 2013.02.25 10:11:07 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.02.24

Súlyos vereség gyenge játékkal

Súlyos vereség gyenge játékkal Súlyos vereség gyenge játékkal Súlyos vereség gyenge játékkal Súlyos vereség gyenge játékkal
MKB Veszprém II - Várpalotai Bányász SK 32:21 (15:10)
Veszprém 200 néző
Vezette:Bóna Szabolcs és Miskei Balázs

Veszprém:Borbély,Kisék M.-Stranigg,Vizes 6,Kisék B. 2,Priczel 1,Bonyhádi 1,Gyene 4,Gulás 4,Horvácki 1,Albert Tóth,Bujdosó 4,Pásztor 2,Szeitl 1,Ligetvári 6
Edző:Csoknyai István
VBSK:Szász-Gebhardt 5,Bárdos 1,Béres 1,Heiczinger,Venczel 3,Tolnai 1,Soha 2,Szőllősy 1,Molnár Z. 4,Habuczki,Devecseri 3,Szabó P.,Nédó
Hétméteres:9/5(!) ill.3/2
Kiállítás:10 ill. 10 perc

A 20.fordulóból előrehozott bajnokiját játszotta le a két csapat pénteken a veszprémi Március 15. csarnokban.Azt előre sejtettük,hogy nem vár ránk könnyű menet,hiszen az MKB fiataljai már az őszi mérkőzésünkön is jó benyomást keltettek,tavaly pedig csak a szerencsének volt köszönhető,hogy pontot tudtunk csenni Veszprémből.
A mérkőzés elején még minden úgy alakult,ahogy joggal elvárhatnánk.Ha nem is több góllal,de végig mi vezettünk a félidő feléig.Ekkor azonban valami megváltozott és sajnos nem pozitív irányba!6:6 után zsinórban 6 gólt kaptunk és a félidőben is jelentős veszprémi előnyt mutatott az eredményjelző.(15:10)
A második félidő aztán ugyan ott folytatódott,ahol az első véget ért.Két gólra még sikerült felzárkóznunk(16:14),de ezután ismét a hazaiak percei következtek és teljesen megérdemelten szereztek két pontot a körülményesen és ötlettelenül játszó Bányász ellen!
rss - Dátum: 2013.02.24 17:19:18 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 1 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.02.20

Adó 1%

KÉRJÜK ADÓJA 1%-ÁVAL TÁMOGASSA A VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ UTÁNPÓTLÁSÁT!
ADÓSZÁM:19900719-2-19
VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ SPORT KÖR

KÖSZÖNJÜK!!!
rss - Dátum: 2013.02.20 20:02:26 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.02.19

Előrehozott bajnoki pénteken!!!

Az MKB Veszprém II ellen lép pályára a Bányász február 22-én pénteken 18:00-tól a veszprémi Március 15. sportcsarnokban.A találkozó eredeti időpontja március 31. lett volna,a veszprémiek kérésére került sor a találkozó időpontjának megváltoztatására.
A vörös-feketék az elszalasztott győzelmi lehetőséget követően továbbra is 6. helyen állnak a tabellán.
rss - Dátum: 2013.02.19 17:25:51 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.02.18

Döcögősen indult

Döcögősen indult Döcögősen indult Döcögősen indult Döcögősen indult
Várpalotai Bányász - Balatonfüred II 29-29 (15-14)
Várpalota 300 néző
Vezette:Porogi Patrik és Tóbiás Richárd

VBSK:Szász-Gebhardt 9,Bárdos 5,Béres,Heiczinger 6,Venczel 2,Tolnai,Soha 2,Szőllősy A.,Molnár Z.,Habuczki,Devecseri 5
Balatonfüred II.:Komendánt,Árki-Tárkányi,Bóka 3,Németh B.,Gerdán,Csóka,Szőllősi B. 8,Faluvégi 5,Kemény,Törteli,Vasvári,Bánhidi 2,Pulay 7,Pordán,Nagy D. 4
Edző:György László
Hétméteres:-/- ill. 2/1
Kiállítás:14 ill. 16 perc

Sajnos egy jótékonysági rendezvény miatt vasárnap kellett pályára lépnie csapatunknak az NB I/B tavaszi nyitófordulójában.Ez meglátszott a nézőszámon is,hiszen a hét utolsó napján már jóval kevesebben választják kikapcsolódásul egy sportesemény látogatását,mint például szombat este.Ez esetünkben vélhetően 150-200 néző távolmaradását jelenthette!Fiaink sem tudtak megfelelően felpörögni a találkozóra és láthatóan nagyobb sebességen pörgött a fiatal füredi együttes.A találkozó elején sikerült elhúzniuk 3 góllal is(2-5).Innen sikerült "visszatáncolnunk" döntetlenre,de a vezetést csak sokadik próbálkozásra vettük át a 27.percben!(Előtte utoljára 1-0-nál vezettünk!!!)
A második félidő ismét kiegyenlített küzdelmet hozott.A legnagyobb különbség 3 gól volt a javunkra(27-24 az 51.percben),de legnagyobb sajnálatunkra nem sikerült megtartanunk.A fürediek megérdemelten egyenlítettek és kis szerencsével vagy jobb helyzetkihasználással a győzelmet is megszerezhették volna!Gyengén kézilabdáztunk és a hazai pontvesztésre nem lehet magyarázat a láthatóan gyenge játékvezetés sem!!!(Utóbbiról csak annyit,hogy nem először produkáltak csapatunk mérkőzésén ilyen teljesítményt!)
rss - Dátum: 2013.02.18 10:14:33 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.02.17

NB I/B 14.forduló

Eredmények:

Komlói BSK-Tom Trans - FTC-PLER Budapest II 31 - 28 (15 - 14)

MKP Siklós KC - Szentendre KC 29 - 32 (14 - 15)

Százhalombattai KE - Tatai AC 26 - 26 (12 - 10)

Alba Regia KSE - Le Belier KK Ajka 34 - 23 (15 - 12)

MKB Veszprém KC II. - Dabas VSE KC 34 - 26 (14 - 10)
rss - Dátum: 2013.02.17 13:27:35 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.02.09

Tavaszi rajt

A jövő hétvégén megkezdi a bajnokság tavaszi idényét csapatunk.Mivel a sportcsarnokban szombat este egy jótékonysági rendezvény lesz,így csapatunk kénytelen vasárnap lejátszani a nyitóforduló mérkőzését.Valószínűleg így jóval kevesebb néző látogat majd el a Gál Gyula Városi Sportcsarnokba,ezért arra kérünk mindenkit,hogy aki csak teheti jöjjön és buzdítsa a Bányászt ezen a nehéz mérkőzésen a Balatonfüred fiataljai ellen.Ellenfelünk jó erőkből álló alakulat.Ne tévesszen meg senkit,hogy az ősszel idegenben legyőztük őket,hiszen azóta "belerázódtak" a mezőnybe és kiváló eredményeket értek el!(Többek között 9 góllal nyertek Fehérváron illetve 10 gólos sikert arattak az FTC-PLER II otthonában,ahol a Bányász 11 góllal maradt alul!)
A vörös-feketék heti öt edzéssel készülnek a rajtra,a keretben változás nem történt.
rss - Dátum: 2013.02.09 08:58:52 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.02.05

Új elnök a VBSK élén

A közelmúltban a leköszönő Németh Árpád helyét Lanczmann Balázs vette át a Várpalotai Bányász Sport Kör élén.Személye talán nem ismeretlen a Bányász szimpatizánsok számára,hiszen néhány évvel ezelőtt kézilabdázott is a klub színeiben.Leköszönő elnökünknek köszönjük eddigi tevékenységét,az újnak pedig sok türelmet,kitartást és mindenek előtt sikerekben gazdag időszakot kívánunk!
HAJRÁ BÁNYÁSZ!!!
rss - Dátum: 2013.02.05 13:38:46 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.02.03

Utánpótlás - Tornagyőzelem Zalában

Február 2-án Zalaegerszegen a Kölcsey Ferenc Gimnázium tornacsarnokában 4-4 lány illetve fiú csapat találkozhatott egymással egy utánpótlás torna keretein belül.Az eseményen részt vett a Várpalotai Bányász csapata is(97-98-as korosztály) Lakó Levente vezetésével.
A Bányász az első mérkőzésen kiütéses vereséget mért a helyiekre,majd nagy küzdelemben egy góllal alulmaradt a Szentgotthárdiak ellen(15:16).Következett az Izzó SE Junior (Nagykanizsa) elleni ütközet ami-a körbeveréseknek köszönhetően-a tornagyőzelmet is eldöntötte.
A fiúk szerencsére éltek a lehetőséggel és megnyerték a mérkőzést illetve a tornát is!
Hogy legyen még minek örülnünk,a torna legjobb játékosa címet a palotai Gubicza Dániel érdemelte ki!

Tatán jártak juniorjaink

Kitűnő ellenfelek ellen szerepelhetett junior csapatunk egy tatai négyestornán.A három szintén NB I/B-s riválissal szembeni ütközetek jó felkészülést jelentettek a bajnokság tavaszi folytatására.

Szomorú hír Tatáról

Életének 53. évében elhunyt Kanyó Antal, a Tatai AC vezetőedzője.
Kanyó Antal „Tóni” 2011 nyarán vette át a vezetőedzői posztot a Tatai AC kézilabdacsapatánál.Ezt megelőzően a Tatabánya NB I-es csapatának másodedzője volt.Korábban játékosként is hosszú ideig erősítette a Bányász csapatát.(3-szoros magyar bajnok illetve 1-szeres magyar kupagyőztes is lehetett).Edzői voltak többek között Szitás András, Faragó János, Simó Lajos és csapatunk jelenlegi szakvezetője Kaló Sándor is.
A tatabányai és a tatai kézilabdaélet meghatározó személyisége volt.
Ellenfélként sem tehetünk mást,mint részvétünket fejezzük ki családjának,volt játékosainak és az egész tatai és tatabányai kézilabdatársadalomnak!
rss - Dátum: 2013.01.23 16:10:34 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2012.12.20

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

Kellemes Ünnepeket És Boldog Új Évet Kívánunk minden szurkolónknak,játékosunknak,vezetőnknek és az összes támogatónknak!
Külön köszönet az NB I/B-s férfi felnőtt alakulatnak,hogy az idei esztendőben egy bajnoki bronzérem is kerülhetett a képzeletbeli karácsonyfánk alá!!!Hosszú ideje vártunk valami hasonló sikerre!
Reméljük mindenki jó szívvel gondol erre az esztendőre és jövőre sem lesz okunk panaszra!
2013-ban is és mindörökké:HAJRÁ BÁNYÁSZ!!!
rss - Dátum: 2012.12.20 15:23:56 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 2 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2012.12.09

Évzáró diadallal

VÁRPALOTAI BSK - SZENTENDRE KC 37:24 (16:11)
Várpalota 350 néző
Vezette.Horváth László és Kosztend Szabolcs

VBSK:Szász,Győri-Gebhardt 9,Bárdos 6,Béres 1,Heiczinger 8,Venczel 8,Tolnai 3,Lassu,Soha 2,Szőllősy,Molnár Z.,Habuczki
SZKC:Kerekes,Kiss D.-Pozsgai 5,Deli 2,Dóczi 1,Szaka,Nagy Z. 1,Kovács G. 1,Boros 1,Perényi 2,Soproni 8,Kónya 1,Mikula 1,László Zs.,Völker,Csuka 1
Edző:Hajdu Tamás
Kiállítás:4 ill. 6 perc
Hétméteres:1/1 ill. 3/1

Rendkívül gyengén kezdtük az őszi szezon utolsó találkozóját.A vendégek szereztek vezetést,majd hibáink eredményeként hamar többgólos előnyre tettek szert.(3:6)A Bányász a 22.percben vezetett először a mérkőzésen(9:8),de ezután már nem volt kérdés,hogy ki nyeri meg a találkozót!A félidő eseményeihez tartozik még Habuczki piros lapos kiállítása.
A második játékrész egy 5 gólos hideg zuhanyal kezdődött a vendégek számára,majd egy kihagyott büntetővel folytatódott minek következtében már 21:11 szerepelt az eredményjelzőn!Ezt követően felváltva estek a gólok,de az utolsó 5 perchez érkezvén a vörös-feketék ismét egy 3:0-ás sorozatot produkáltak(Majd az utolsó percben ismét!) és teljesen megérdemelten ütötték ki riválisukat ilyen arányban is!

KÖSZÖNJÜK MINDEN SZURKOLÓNKNAK AKIK AZ ÁTALAKULÓBAN LÉVŐ CSAPATUNK MELLETT IS KITARTOTTAK JÓBAN-ROSSZBAN EGYARÁNT EZEN AZ ŐSZÖN!MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!
rss - Dátum: 2012.12.09 12:31:22 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 1 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA