Várpalotai Bányász SK - Pelikán-Siklós 33:19 (14:10)
Vezette:Murvai-Buzogány László és Szilvási Gábor

VBSK:Szász,Ubornyák-Gebhardt 4,Bárdos 4,Béres,Heiczinger 3,Devecseri 1,Lassu,Venczel 2,Tolnai 9,Soha 5,Szőllősy,Molnár Z. 5,Habuczki,Nédó,Szabó P.
Siklós:Somogyi,Sárosi-Sipos 3,Krizmanics 2,Tóth L.,Jager,Orsós 2,Virág,Katona,Fekete 5,Szakcsi 5,Balogh Z.,Danyi 2
Edző:Székely Katalin(jegyzőkönyv szerint)
Hétméteresek:2/1 ill. 6/3
Kiállítások: 18(!) ill. 8 perc

Azt figyelembe véve,hogy az ősszel 5 góllal győztünk a baranyai városkában illetve,hogy a Siklós a pályán még pontot se szerzett,csak a magabiztos győzelem volt elfogadható csapatunktól hazai környezetben!
Ennek megfelelően hamar 3-4 gólos különbség alakult ki a Bányász javára,de a félidő végén 2 gólra feljött a Siklós,így az utolsó percben szerzett két gól nyugtatólag hatott a szünetre vonuló hazaiaknak.(14:10)
A második játékrész elején aztán egy 4:0-ás szériát produkált a Bányász és ezzel gyakorlatilag el is döntötte a találkozó végkimenetelét.(18:10)
A legnagyobb különbség a 26.percre alakult ki a két csapat között(29:16),amely meg is maradt a találkozó zárásakor.
És akkor 1-2 pozitív és negatív teljesítményre hívnánk fel a tisztelt nagyérdemű figyelmét!
A kapunkban Szász ismét jó formában védett és a nagyarányú vezetés megengedte,hogy cseréjeként bemutatkozzon a felnőttek között Ubornyák Péter,aki mindössze 17 évesen állhatott a Bányász kapujába és kitűnően teljesített!Csak így tovább Peti!Gratulálunk!
Szintén átlag felettit nyújtott Tolnai Péter,aki 9 góljával szélsőként lett a vörös-feketék legeredményesebb játékosa!Itt jegyeznénk meg,hogy a másik szélsőnk Gebhardt Ádám is hétről hétre rendkívül gólerős,míg az átlövőink meglehetősen hullámzó teljesítményt nyújtanak!
Sajnos egy kellemetlen hírről is be kell számolnunk a VBSK fanatikusainak.Molnár Zoltán,csapatunk saját nevelésű játékosa könnyen lehet,hogy utolsó mérkőzését játszotta a Bányász mezében,hiszen munkahelyi elfoglaltsága miatt Németországba távozik.
Köszönünk mindent Zoli,találd meg a számításaid az életben és,ha úgy alakul a Várpalotai Bányász mindig tárt karokkal vár!!!