A siklósi vár is bevéve! A siklósi vár is bevéve! A siklósi vár is bevéve! A siklósi vár is bevéve!
DRB Bank-Siklós - Várpalotai Bányász 22:27 (12:15)

VBSK:Szász,Lakat os-Gebhardt 8,Devecseri 4,Tolnai 1,Venczel 5,Lassu,,Molnár Z.,Soha 2,Bárdos 3,Heiczinger 4,Habuczki,Béres,Szabó P.
Edző:Kaló Sándor

Kiállítás: 8 ill. 10 perc
Hétméteres: 2/2 ill. 0

Az idei szezon leghosszabb utazása várt a Bányász játékosaira és sajnos a szerencsétlen sorsolásunknak köszönhetően immáron harmadszor játszhattunk idegenben,míg a hazai közönséggel való találkozásra a jövő hét végéig még várni kell.
Ezen körülmények ismeretében talán nem meglepő,hogy kissé tompábban játszott a csapat,de tegyük hozzá,hogy magabiztosan vezetett és látható volt,hogy jobb erőben lévő együttes,mint a baranyai újonc.Az első félidőben még sikerült a hazaiaknak 1-2 alkalommal egyenlíteni,de a félidő végére már 3 gólos volt ismét a Palota előnye,amit a második játékrészben még sikerült növelni.Összességében egy nem túl magas színvonalú,de küzdelmes mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk.Reméljük ez kellő önbizalmat ad a fiúknak a következő hetek nehéznek ígérkező összecsapásaihoz.(Komló,Százhalombatta).
Folytatás végre hazai közönség előtt jövő szombaton a Várpalota-Komló "Bányász rangadóval"!

A juniorok mérkőzésén: Siklós - VBSK 17:37