Fájdalmas vereség Fájdalmas vereség Fájdalmas vereség Fájdalmas vereség
Várpalotai BSK - Tom Trans-Komlói BSK 23:29 (8:14)

VBSK:Szász,Lakatos-Gebhardt 3,Heiczinger 7,Bárdos 3,Devecseri 1,Lassu,Béres 1,Venczel 3,Soha 1,Molnár Z. 4,Tolnai,Habuczki,Szabó P.
Komló:Selymes,Mészáros-Chalupa,Győri 3,Dénes,Hidasi,Liptai,Szappanos 8,Péter Szabó Dávid 6,Musitz,Kilvinger 6,Nagy Z. 2,Gász 1,Wéber 3,Hoffman,Kiss B.
Edző:Papp László
Kiállítás:12 ill. 10 perc
Hétméteres.1/1 ill. 9/6

Azt tudtuk,hogy nem vár könnyű feladat fiainkra,hiszen alaposan átalakult csapatunknak idén minden egyes mérkőzés egy hatalmas kihívás lesz és sajnos még sok idő mire ez a gárda igazán összeérik.A mérkőzésen ráadásul vezetőedzőnk Kaló Sándor sem ülhetett a kispadon betegsége miatt,így Grüll Gábor és Szedlák Tamás került hirtelen "mély vízbe".
Maga a mérkőzés szinte már az első tíz percben eldőlt.A Komló szerzett vezetést,majd a rengeteg hibával játszó VBSK ellen növelni is tudta ezt a félidő felére már 6 gólra(4:10).Ez maradt is a szünetig.(8:14)
Fordulás után még 4 gólra fel tudott jönni a palotai alakulat,de egy újabb rövidzárlatot követően már 10 gólra hízott a baranyaiak előnye.(18:28)
Az utolsó 5 percet aztán sikerült 5-1-re megnyerni fiainknak,de ez a mai estén csak az eredmény kozmetikázására volt elég.A vége így 6 gólos komlói siker.
A legszomorúbb az egészben,hogy ehhez sajnos még kimagaslóan jó játékra sem volt szüksége a vendégegyüttesnek.Mondhatni "meg sem izzadtak" a győzelemért.Rengeteg hibával játszottunk és a támadásainkban sem lehetett sok tudatosságot felfedezni.
Sok idő viszont nincs a sebeink nyalogatására,hiszen a jövő héten ismét nehéz feladat vár a fiúkra az eddig jól szereplő Százhalombatta otthonában.