VÁRPALOTAI BSK - SZENTENDRE KC 37:24 (16:11)

VBSK:Szász,Győri-Gebhardt 9,Bárdos 6,Béres 1,Heiczinger 8,Venczel 8,Tolnai 3,Lassu,Soha 2,Szőllősy,Molnár Z.,Habuczki
SZKC:Kerekes,Kiss D.-Pozsgai 5,Deli 2,Dóczi 1,Szaka,Nagy Z. 1,Kovács G. 1,Boros 1,Perényi 2,Soproni 8,Kónya 1,Mikula 1,László Zs.,Völker,Csuka 1
Edző:Hajdu Tamás
Kiállítás:4 ill. 6 perc
Hétméteres:1/1 ill. 3/1

Rendkívül gyengén kezdtük az őszi szezon utolsó találkozóját.A vendégek szereztek vezetést,majd hibáink eredményeként hamar többgólos előnyre tettek szert.(3:6)A Bányász a 22.percben vezetett először a mérkőzésen(9:8),de ezután már nem volt kérdés,hogy ki nyeri meg a találkozót!A félidő eseményeihez tartozik még Habuczki piros lapos kiállítása.
A második játékrész egy 5 gólos hideg zuhanyal kezdődött a vendégek számára,majd egy kihagyott büntetővel folytatódott minek következtében már 21:11 szerepelt az eredményjelzőn!Ezt követően felváltva estek a gólok,de az utolsó 5 perchez érkezvén a vörös-feketék ismét egy 3:0-ás sorozatot produkáltak(Majd az utolsó percben ismét!) és teljesen megérdemelten ütötték ki riválisukat ilyen arányban is!

KÖSZÖNJÜK MINDEN SZURKOLÓNKNAK AKIK AZ ÁTALAKULÓBAN LÉVŐ CSAPATUNK MELLETT IS KITARTOTTAK JÓBAN-ROSSZBAN EGYARÁNT EZEN AZ ŐSZÖN!MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!