Folytatás győzelemmel

VBSK: Csomay, Kara, Nagy (kapusok) – Szöllőskei 6, Foki M. 3, Fülöp 1, Hoffmann, Somogyi, Gebhardt 1, Járási 3, Szökrényes 1,Hegyi 2, Gáspár, Hanák, Foki D. 7, Ihász 5
Vezetőedző: Soha Gergő
Kiállítás: 4 ill. 10 perc
7m-es:5/4 ill. 5/4

Első hazai bajnokiját játszotta csapatunk a 2024/25-ös szezonban. Ellenfelünk az az Alsóörs volt, akik tavaly bejutottak a felsőházi rájátszásba, többek között a VBSK rovására. A tavalyi szezon alapszakaszában Várpalotán 4 góllal győzött a VBSK, míg a Balaton partján 5 gólos alsóörsi siker született. A mérkőzésen játszott először a Bányász színeiben a 17 éves Szökrényes László, aki Veszprémből érkezett hozzánk kölcsönbe. Köszöntünk a VBSK-nál, sok sikert!
A több rutinos játékossal a soraiban érkező vendégek az egész mérkőzés során iszonyú kemény küzdelemre késztették a palotai legénységet. Szerencsére a Bányász jól állta a sarat és a mérkőzés szinte teljes egészében biztosan őrizte minimális előnyét ellenfelével szemben. A második félidőben 25:20-as állást követően hosszú percekig nem talált fogást ellenfelén a VBSK, de szerencsére a gólképtelenség ellenfelükre is átragadt, így a lefújásig izgalmas mérkőzésen győzött a Várpalota. (29:26)