Telekom-Veszprém II – VBSK 23:23 (13:12)
Veszprém,DEVM Sportcsarnok 50 néző
V.:Drinóczi,Hornyik
Nyári, Ubornyák, Fekete – Lakó 2, Daruság, Szili, Szabó 4, Soha 8, Tolnai 6, Puskás, Mecseki 1, Polgár 1, Pencz 1, Falkner, Foki, Dröszler

Pár perces tapogatózás után úgy tűnt a Bányász akarata érvényesülhet a találkozón, ám a jó kezdést sajnos nem követte ugyanilyen folytatás. 4 gólos vendég vezetésről állt fel a fiatal veszprémi csapat (2:6 után 6:6) és a vezetést is átvehette volna. A vörös-feketék védelme ekkor azonban még résen volt és egy kontratámadást követően még visszavette a vezetést. Sajnálatunkra ez csak rövid idejűnek bizonyult és a hazaiak a félidő lefújására veszprémi előnnyel mentek a csapatok. A szünet után felváltva vezettek az együttesek, de sok hiba tarkította a találkozót, így hol az egyik, hol a másik csapatnak voltak eredményesebb periódusai. A véghajrára többgólos előnyt szerzett a VBSK, de képtelen volt azt megtartani, így a vége döntetlen, amely valljuk be, megfelelt a játék képének.
Ezen a héten szombaton 18.00-kor folytatás hazai pályán a Veszprém KKFT Felsőörs csapata ellen.