Hírek

Egy győzelem,amit már nagyon vártunk

Egy győzelem,amit már nagyon vártunk Egy győzelem,amit már nagyon vártunk Egy győzelem,amit már nagyon vártunk Egy győzelem,amit már nagyon vártunk
VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ - ÁCSI KINIZSI 36:27 (16:13)
Várpalota 200 néző
V.:Dobrovits Csaba és Tájok Péter

VBSK:Fekete,Nyári,Ribi(kapusok)-Németh 5,Lakó 1,Devecseri 6,Nagy 3,Daruság 8,Szili,Szabó 1,Puskás 2,Polgár 1,Pencz 7,Mecseki 1,Takács 1,Balogh
Edző:Cseh Ferenc
Az Ács legjobbjai:Janes és Takács 7-7,Bárdosi 6
Kiállítás:20 ill. 12 perc
Hétméteres:6/5 ill.6/3

Két kínos 1 gólos vereség után fogadta az Ács együttesét a Bányász.A cél nem lehetett más,mint begyűjteni a győzelemért járó 2 pontot és visszatérni a helyes útra.
A találkozó felvezetéseként egy kis ünnepségre került sor abból az alkalomból,hogy nyugdíjba vonult Horváth Sándor a sportcsarnok munkatársa.A csapat nevében Devecseri Ádám csapatkapitány köszönte meg neki a hosszú éveken át nyújtott sok segítséget.
A mérkőzés elején a vendégek igyekeztek lépést tartani a vörös-feketékkel.Ez annyira jól sikerült,hogy 1-1 alkalommal még vezetni is tudtak.A félidő felétől aztán állandósult a palotai előny és a 30 perc végére 3 gólos előnybe került csapatunk.Fordulás után továbbra is a Bányász akarata érvényesült és szépen lassan a két csapat közti differencia is nőtt.A legnagyobb távolság 10 gól volt a két csapat között,amin még szépíteni tudott a Kinizsi,de a nagyarányú hazai sikerhez így sem férhetett kétség!