Hírek

A bajnok skalpját is megszereztük!

A bajnok skalpját is megszereztük! A bajnok skalpját is megszereztük! A bajnok skalpját is megszereztük! A bajnok skalpját is megszereztük!
VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ SK - KK AJKA 27:22 (12:16)
Várpalota 300 néző
V.:Ács Zsolt és Tóbiás Richárd

VBSK:Ubornyák,Nyári,Ribi(kapusok)-N meth 1,Lakó 3,Devecseri 6,Daruság 3,Szili,Szabó 8,Puskás,Andó,Poczai 1,Major,Nagy 2,Mecseki,Polgár
Edző:Cseh Ferenc
Kiállítások:14 ill. 8 perc
Hétméteres:6/5 ill. 3/3

Fiatal csapatunkhoz ezúttal a tavalyi NB II-es bajnokság győztese,a rutinos játékosokkal teletűzdelt KK Ajka látogatotttt.Bár papíron a Bányász egy osztállyal feljebbről érkezett,a közelmúlt történései miatt még is a vendégek voltak a találkozó esélyesei.Ennek megfelelően kezdődött a mérkőzés is.A zöld mezes riválisunk hamar elhúzott két góllal,de szerencsére hamar észbe kaptunk és előbb egyenlítettünk,majd 4-3-as állásnál már nálunk volt az előny.Fej-fej mellett haladtak a csapatok,majd elérkeztünk a félidő utolsó 10 percéhez,amikor érthetetlen módon megtorpant a vörös-fekete gárda és az ajkaiak 8 gólt tudtak dobni míg a Palota ellenben csak kettőt szerzett ez idő alatt!A fordulásra így 4 gólos hátrányban érkezett csapatunk.A 36.percben már 6 góllal vezetett megyei riválisunk(14:20).A mérkőzés hátralévő része viszont a Bányász feltámadásáról és Ubornyák Péter bravúrjairól szólt!A 45.percre kiegyenlítettünk(21:21),majd a lefújásig mindössze egyetlen találatot engedélyeztünk ellenfelünknek,míg hazai oldalon 6 gól jelentette a VBSK fölényét.A vége 27:22 arányú,megérdemelt hazai siker.