A csapat szebbik arca

VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ - BALATONFÜRED II 26:23 (14:11)
Várpalota 200 néző
V::Kovács István és Turák Lajos

VBSK:Ubornyák,Nyári(kapusok)-Németh 3,Devecseri 4,Szili,Szabó 1.Puskás 1,Falkner 5,Poczai,Pencz 3,Nagy A. 1,Mecseki 4,Tóth Sz.,Takács Z.,Polgár 2,Foki 2
Edző:Cseh Ferenc
Kiállítás:8 ill. 8 perc
Hétméteres:3/3 ill. 3/2

Kínos vereség után lépett pályára saját közönsége előtt a Bányász és a megoldandó feladat bizony nem ígérkezett könnyűnek.Az ellenfél a tabellán előttük helyet foglaló Balatonfüred gárdája volt.Vendéggóllal kezdődött a mérkőzés,de a hatalmas bizonyítási vágytól fűtött vörös-feketék hamar a maguk javára billentették a mérleg nyelvét.A félidő végére már 3 gólos előnyt jelzett az eredményjelző.(14:11)Fordulás után a vendégek kicsit "beragadtak" és hamar 5 gólos volt a különbség a VBSK javára.Akadtak ugyan hibák,de szerencsére ez a fürediekre is jellemző volt és így a Bányász fokozatosan elhúzott ellenfelétől.A mérkőzés hajrájára alakult ki az addigi legnagyobb különbség a két csapat között.(25:18).Az utolsó perceket kicsit ugyan elrontották a fiúk,de a győzelem abszolút megérdemelt volt!Lám így is lehet!!! Szép volt!