Hírek

Győzelem a szomszédvárak találkozóján

Győzelem a szomszédvárak találkozóján Győzelem a szomszédvárak találkozóján Győzelem a szomszédvárak találkozóján Győzelem a szomszédvárak találkozóján
VÁRPALOTA - ALBA REGIA 26:23 (17: 9)
Várpalota 500 néző
Vezette.Wiedemann Viktor,Bócz László

VBSK:Szász,Ubornyák-GEBHARDT 6,Devecseri ,Bárdos 2,Béres 1,HEICZINGER 6,Lassu,VENCZEL 9,Tolnai,Soha 2,Szőllősy A.,Habuczki,Lakó,Szabó P.
Edző:Kaló Sándor
Alba Regia:PULAI,Lakatos-Dolezsál,PATKÓS 8,Vasvári,ifj Grőber,Hamvasi 3,Kónya,Gyimesi 2,Dreska 6,Szvitek 3,Fodor P.,Kovács K. 1,Károlyfi,Vekerdi
Edző:Grőber Mátyás
Hétméteresek:0/0 ill. 6/6
Kiállítások:10 ill. 8 perc

Remekül kezdte a találkozót csapatunk.2:2 után 8:2-re elhúzott riválisától a Bányász és a félidő hátralévő részében is fokozatosan növelni tudta előnyét,ami a szünetre 8 gólosra hízott.(17: 9)
Fordulás után pár percig minden maradt a régiben,aztán a fehérváriak kihasználták a vörös-feketék apróbb hibáit és felzárkóztak 3 gólra(Sőt!A vége előtt 1 perccel még 2-re is!)Végül-bár kicsit azért izgulhattunk-teljesen megérdemelt hazai győzelem született.A vendégeket minden esetre elismerés illeti,mert a tetemes hátrány ellenére sem adták fel a mérkőzést egy percre sem!
Csapatunknak pedig gratulálunk a győzelemhez,melyre már nagyon vártunk!!!SZÉP VOLT FIÚK!