Kijavítottuk a csorbát! Kijavítottuk a csorbát! Kijavítottuk a csorbát! Kijavítottuk a csorbát!
PÉCSI VSE - VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ 23:26 (11:12)
Pécs:Nikolic,Mojszilon,Zaklajda-Kalic 3,Papp M. 4,Kovács G. 2,Szomor 2,Fekete 1,Szabó T.,Sebestyén 2,Vojkovics I.3,Lévay,Paic N.,Vojinovic 6,Bozó,Szakcsi
VBSK:Szász,Lakatos-Soha 4,Tolnai 5,Bárdos 3,Mazák 1,Putics 5,Patkós 8,Vesztergom,Horváth B.,Béres,Szabó P.,Bella,Galambos,Falkner
Edző:Kaló Sándor
Kiállítás:6 ill. 14perc
Hétméteres:7/4 ill. 1/1

Volt mit kijavítania a Bányásznak a múlt heti Komló elleni súlyos hazai vereség után,de nem a VBSK számított a mérkőzés esélyesének az I.osztályba visszaigyekvő másik baranyai gárda ellen sem!
Az első félidő rendkívül változatos,kiélezett küzdelmet hozott.Hol az egyik,hol a másik csapat vezetett egy góllal.A legnagyobb különbség a 27.percben alakult ki,amikor a Bányász 11:9-re tudott egyszer vezetni,de a félidő zárásakor ismét 1 volt a differencia.(11:12)
A második játékrészt a mieink kezdték góllal,amire még volt válasz,de ezután 3 gólt szereztek a vörös-feketék és a mérkőzés addigi legnagyobb előnyét csikarták ki.(12:16) Ez később állandósult a mérkőzés végéig,sőt volt 5 ill. 6 gól is a különbség rövid ideig!A vége a hazaiaknak egy kicsit jobban sikerült,de a Bányász megérdemelt sikere nem forgott veszélyben!

Ne feledkezzünk meg a juniorokról sem,akik egy alaposan elrontott első félidő után 23:19-re szintén megnyerték a Pécs elleni ütközetet!