Fél óra alatt eldöntöttük Fél óra alatt eldöntöttük Fél óra alatt eldöntöttük Fél óra alatt eldöntöttük
MÓRI KSC - VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ 23:28 ( 9:19)
Mór,100 néző
V.:Bába-Horváth

VBSK:Nyári,Ubornyák ,Fekete(kapusok)-Lakó 3,Nagy 3,Andó 1,Szili 1,Vékony,Szabó 3,Németh,Daruság 3,Puskás 1,Devecseri 8,Polgár 3,Mecseki,Poczai 2
Edző:Cseh Ferenc
Kiállítás:6 ill. 6 perc
Hétméteres:6/5 ill. 2/2

Alaposan átalakult kerettel vághatott neki csapatunk az előtte álló bajnoki évadnak.Újak az ellenfelek és valljuk meg őszintén azt is nehéz megjósolni,hogy vajon ez a mostani Bányász mire lehet képes ebben a mezőnyben.
A móri csapat ellen rövid ideig egy kis tapogatózás ment(A 16.percben még 7:10),majd a félidő végére már egyértelművé vált ki a jobb csapat.Nyári kiváló teljesítményt nyújtott a kapuban és a szünetre már 10 volt a különbség a két gárda között!
A pihenő után még kb. negyed órán át tartottuk a különbséget,majd érthetetlen okból visszaestünk.Elkezdtünk rohanni,sok hiba csúszott a játékunkba és ennek köszönhetően feljött az ellenfél.A győzelmünk persze nem forgott veszélyben,de az látszott,hogy ez a teljesítmény a jövő hétvégén a tavalyi NB II-es bajnok Ajka ellen nem vezethet eredményre!A győzelemért és a mérkőzés nagy részében mutatott játékért viszont jár a gratuláció a fiúknak!Szép volt!!!