Nagy hajrával fordítottunk Nagy hajrával fordítottunk Nagy hajrával fordítottunk Nagy hajrával fordítottunk
VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ SK - CSURGÓI KK II 31:30 (11:15)
Vezette:Vágvölgyi Mária és B.Pech Katalin

VBSK:Szász,Lakatos - Soha 3,Vesztergom,Tolnai 4,Bárdos 8,Mazák 4,Putics 3,Patkós 5,Horváth B.,Béres,Szabó P.,Bella 4,Falkner
CSKK II:Balogh T.,Miklós - Kovacsics F. 7,Megyeri 5,Győri-Dani 1,Kovacsics P. 2.Balogh P. 1,Győrffi 6,Döme 2,Hári,Radenovic 2,Pál 1,Zsigmond Á. 1,Jerebie,Csalló 2,Szkokán
Edző:Bencze József
Kiállítás:18(!) ill. 4 perc
Hétméteres:1/0 ill. 6/4

Jól kezdte a mérkőzést a Bányász,hiszen 5 perc alatt 5:1-re elhúzott ellenfelétől.Ezután sajnos már a vendégek percei következtek és előbb egyenlítettek,majd 7:6-ra a vezetést is átvették.A félidő utolsó 8 percét 6:2-re nyerték így megnyugtató előnnyel mehettek pihenőre.(11:15)
A második játékrészt is ők kezdték jobban,minek következtében már 6 gólos volt a Csurgó előnye!Innen 4 gólra feljött a Bányász,de sokáig nem sikerült ennél közelebb férkőznünk ellenfelünkhöz.Az utolsó 10 perc azonban már úgy sikerült ahogy azt minden hazai szurkoló szerette volna.A vörös-feketék 12:5-re hozták ezt a szakaszt és óriási izgalmak közepette végül sikerrel vívták meg ezt a találkozót!

Junior:Várpalota - Csurgó II 32:33
Facebook TwitThis IWIW Google Digg del.icio.us MySpace
rss - Dátum: 2013.10.13 12:30:22 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 1 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

Szeretnél új hozzászólást írni? Kattints ide!

Bimbi 2013.10.14 16:13:13
Szép és értékes győzelem! Jó meccs volt! Gratulálok a csapatnak! (A szurkolókról már nem is beszélve! De ez tőlük megszokott! )