Hírek

Pár perc rövidzárlat elég volt a vereséghez

Pár perc rövidzárlat elég volt a vereséghez Pár perc rövidzárlat elég volt a vereséghez Pár perc rövidzárlat elég volt a vereséghez Pár perc rövidzárlat elég volt a vereséghez
VÁRPALOTA - MKB MVM VESZPRÉM II 27:32 (12:12)
Várpalota 450 néző
Vezette:Baranyi Antal és Szloska Krisztián

VBSK:Szász,Lakatos-Soha 2,Tolnai 4,Bárdos 8,Mazák 2,Putics 4,Patkós 6,Vesztergom,Béres,Szabó P.,Bella 1,Galambos,Lakó
Edző:Kaló Sándor
Veszprém:Kisék,Borbély-Gulás 3,Szeitl 2,Horváth M.,Vizes 4,Pásztor 1,Zakics 3,Kancel,Gyene 5,Albert-Tóth,Bujdosó 2,Priczel 5,Bonyhádi,Horváth D.,Ligetvári 7
Edző:Csoknyai István
Hétméteres. 4/3 ill. 4/3
Kiállítás: 10 ill. 6 perc

Minden adott volt egy jó mérkőzéshez:egy 6 mérkőzés alatt 5 győzelmet számláló,4.helyen tanyázó hazai csapat illetve a bajnokságot veretlenül vezető mindössze kb. 20km-ről érkező vendégcsapat.Ennek ellenére a nézőszám nem verdeste az eget még,ha valamivel többen is voltak,mint a legutóbbi hazai mérkőzésen.Persze máshol ennyi néző jó,ha 3 hazai mérkőzésen összejön,még is hiányérzete van az embernek.Várpalotán szerencsére többhöz szokhattunk hozzá!
A találkozó első félideje kiélezett küzdelmet hozott.Fej-fej mellett haladt a két csapat,a maximális különbség 2 gól volt köztük.A szünetre így döntetlen állásnál vonultak a résztvevők.
Fordulás után ment minden az eddig megszokottak szerint,majd a hazai gólképtelenséget kihasználva a 45.percre a veszprémiek elhúztak 4 góllal.(17:21)Ezután a Bányász mindent elkövetett az egyenlítésért.Az 51.perben már csak 1 gól volt a hátrányunk,de egalizálni sajnos nem sikerült,pedig nagy lélektani előnyt lehetett volna belőle kovácsolni.
Az utolsó percekre aztán talán szellemileg és fizikailag is elfáradtak a vörös-feketék,így a vendég ifjak növelni tudták előnyüket és végül 5 góllal nyertek,megőrizve vezető helyüket a tabellán.
A játékvezetőkre nem lehetett panaszunk,noha néhány szituációban nem azonos elbírálásban részesült a két csapat.