Hírek

Ezúttal pontot mentettünk hazai pályán

Ezúttal pontot mentettünk hazai pályán Ezúttal pontot mentettünk hazai pályán Ezúttal pontot mentettünk hazai pályán Ezúttal pontot mentettünk hazai pályán
VÁRPALOTAI BÁNYÁSZ - TATAI AC 23:23 ( 8:11)
Várpalota 250 néző
Vezette:Hargitai Gábor,Markó Gábor

VBSK:Szász,Lakatos,Ubornyák-Tolnai 6,Bárdos 9,Mazák 1,Putics 2,Vesztergom,Béres 3,Szabó P.,Bella 2,Horváth B.,Galambos,Falkner,Németh F.
Edző:Kaló Sándor
TAC:Czérna,Sarmon-Kányai,Kőhalmi,Lehőcz 2,Kanyó Bence 7,Kanyó Balázs,Szám 5,Endrédi,Vadász,Kovácsovics 1,Varga A.,Marton,Schneider P. 4,Hollós 4
Edző:Fülöp Péter
Kiállítás:8 ill. 10 perc
Hétméteres:3/3 ill. 6/5

Kupamérkőzésen már találkoztak a felek ebben a felállásban.Akkor a vendégek egy góllal jobbnak bizonyultak a gyengén játszó és későn ébredő Bányász ellen.Csak remélni tudtuk,hogy ezúttal más forgatókönyv szerint zajlanak az események.
Ami azt illeti tulajdonképpen máshogy is alakultak a dolgok,mert ugyan a tataiak vezettek rendre 1-1 góllal,de nagyobb előnyt nem tudtak elérni.Sajnos azonban a Bányász sem a jobbik arcát mutatta a meglehetősen gyér számú nézőseregnek.A kevés néző reméljük csak a rossz időjárásnak szólt,hiszen a csapat eddigi mérlege(9 mérkőzésen 7 győzelem) nem ezt indokolná!!!Sok pontatlanság és több hiba jellemezte játékunkat illetve ezúttal a kapusteljesítmény sem volt kimagasló.Ráadásul Mazák Lali már az első félidő hajrájára begyűjtötte második 2 percesét,így érthetően a második félidőben már nem a megszokott vehemenciával vett részt a játékban.(2 perccel a lefújás előtt aztán megkapta a 3. kiállítását is)
A félidei 3 gólos tatai vezetés nem sok jót vetített előre,de meglepetésre a VBVSK a második félidő elején remek sorozatot produkálva percek alatt kiegyenlített.Ezután folytatódott a megszokott 1 gól itt,1 gól ott,aminek a vége döntetlen lett a lefújáskor.
Ha csak azt a tényt nézzük,hogy a Bányász egyetlen egyszer sem vezetett a mérkőzésen,mindenképpen az 1 pont a maximum,amit ebből a találkozóból kihozhattak a fiúk!
A jövő szombaton idegenben az Ajka elleni megyei derbi következik,ahol a mindig kitartó szurkolók is joggal várnak ennél jobb produkciót a csapattól!!!HAJRÁ BÁNYÁSZ