A Tata örülhetett a két pontnak A Tata örülhetett a két pontnak A Tata örülhetett a két pontnak A Tata örülhetett a két pontnak
Tatai AC - Várpalotai Bányász 24:18 (16:10)

Tata:CZÉRNA,Mel hardt-Lehőcz 2,KANYÓ BENCE 1,Kanyó Balázs 1,Sütő 1,Vadász,Varga A.,Hajdu T.1,Gróf 1,Basky 8,Schneider 9,Endrédi
VBSK:Szász,Ubornyák-Gebhardt 3,Devecseri 1,Béres 1,BÁRDOS 5,Heiczinger 1,Lassu,TOLNAI 3,SOHA 4,Szőllősy A.,Habuczki,Szabó P.,Lakó
Edző:Kaló Sándor
Hétméteresek:4/4 ill. 1/1
Kiállítások:6 ill.12 perc

Mindkét oldalon több hiányzó akadt.A hazaiaknál Szabó Gy. és Szám nem játszhatott,míg a Bányásznál Venczel Attila nem tudott edzője rendelkezésére állni illetve Soha Gergő is sérülten vállalta a játékot.
Maga a mérkőzés nem hozott túl magas színvonalú játékot.Mindkét oldalon rengeteg volt az eladott labda.A jobb napot kifogó hazaiak az első félidőben sikeresen megléptek a Bányásztól(2:3 után zsinórban 7 gólt lőttek,míg a palotaiak egyet sem!) és a szünetre 6 gólos előnyt kovácsoltak.
Mint kiderült ez elegendőnek is bizonyult a győzelemhez.Hiába javult fel valamennyire a VBSK,nem tudott tartósan közelebb férkőzni a tataiakhoz.
Jövő héten utolsó hazai bajnokiját játssza a csapat az FTC-PLER II ellen,ahol illene egy szép győzelemmel búcsúznia saját közönségétől illetve vissza kellene vágni az őszi csúfos vereségért!
Facebook TwitThis IWIW Google Digg del.icio.us MySpace
rss - Dátum: 2013.05.12 21:33:46 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 4 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

Szeretnél új hozzászólást írni? Kattints ide!

én 2013.05.18 08:51:52
Csak az a baj a kiemeléssel hogy azok a játékosok akik téleg minden meccsen
teljesítenek és lássuk be ebből csak kevés van mondjuk 2 összesen azokat nem azért kellene kiemelni mert jól teljesítenek és nem azért mert a Napló így szokta
Az újság ha már átveszi ezt akkor oda tényleg az kellenne bekerüljön aki megérdemli .

A Gepi is három gólt dobott és szinte minden meccsen jól játszik még se volt kiemelve , más három góllal igen ,a kapus nem lő golokat,de ha egy félidő alatt
8 gól kap és minden meccsen 40% körül teljesit akkor az mennyivel volt gyengéb mind az aki lő 5 golt a 16 ből és van 5-6 védekezési hibája Ha nincs a kapus teljesítmény esélyünk se lett volna az egyenlítésre.
Evil Zola 2013.05.14 07:41:44
Még annyit a kiemelésről:az oldalon sokáig nem is volt kiemelve egyik játékos sem a mérkőzések kapcsán.A Veszprém megyei Napló viszont egy ideje felhasználja az itt leírtak egy részét és rendre kiemeli a több gólt szerzőket!!!Miattuk van ez a kiemelés,semmi más oka nincs!
Evil Zola 2013.05.14 07:29:08
Bárdos Gergő csupán a dobott 5 gól miatt van kiemelve,ezt szinte bármelyik mérkőzés kapcsán így szokták tenni.(Általában a legtöbb gólt dobókat szedik vastagabb betűvel,még ha nem is túl helyesen.)A hatékonysági arány valóban siralmas egyet értek!!!(Noha én magam nem rendelkezek ilyen kimutatással.)
A zsinórban kapott 7 gól illetve a sok eladott labda pedig azt hiszem nem a jó védekezést és jó játékot jelenti,így nem hiszem,hogy túlzottan máshogy láttuk a mérkőzést.Lehetett volna sokkal elmarasztalóbb és kritikusabb is a cikk,de a klub jelen helyzetében nem hinném,hogy okos dolog lenne még jobban beléjük rúgni egyet bármilyen formában!
béla 2013.05.13 22:34:47
Bárdost kiemelni 16/5-ös kapura lövési mutatóval!?Nem beszélve a katasztrofális védekezéséről és a kiejtett labdákról ne is beszéljünk. Aki írta vagy nem volt a meccsen,vagy nem ért a kézilabdához!