Hírek

Komoly erőpróba előtt

E hétvégén ismét nehéz mérkőzés vár a vörös-feketékre.Jelenleg a dobogó harmadik fokán tartózkodó Dabas VSE gárdája érkezik hozzánk.A Pest megyeiek ráadásul az elmúlt fordulóban szabadnaposak voltak,így volt idejük kipihenni a füredi fáradalmakat illetve nyalogatni a fájó sebeket.(4 gólos félidei vezetésük után maradtak alul 1 góllal a BKSE II ellen:)Jelenleg 27 ponttal rendelkeznek,tehát győzelem esetén utolérhetnénk őket!!!Legeredményesebb játékosuk Hímer Zoltán,aki korábban több klub színeiben is szerepelt az I.osztályban.
Nagy falat tehát a dabasi csapat,de a 6 vereségük azt mutatja,hogy nem lehetetlen őket legyőzni!
A két csapat ősszel Dabason találkozott egymással,ahol 35:31 arányú hazai siker született.