A Tata örülhetett a két pontnak A Tata örülhetett a két pontnak A Tata örülhetett a két pontnak A Tata örülhetett a két pontnak
Tatai AC - Várpalotai Bányász 24:18 (16:10)

Tata:CZÉRNA,Mel hardt-Lehőcz 2,KANYÓ BENCE 1,Kanyó Balázs 1,Sütő 1,Vadász,Varga A.,Hajdu T.1,Gróf 1,Basky 8,Schneider 9,Endrédi
VBSK:Szász,Ubornyák-Gebhardt 3,Devecseri 1,Béres 1,BÁRDOS 5,Heiczinger 1,Lassu,TOLNAI 3,SOHA 4,Szőllősy A.,Habuczki,Szabó P.,Lakó
Edző:Kaló Sándor
Hétméteresek:4/4 ill. 1/1
Kiállítások:6 ill.12 perc

Mindkét oldalon több hiányzó akadt.A hazaiaknál Szabó Gy. és Szám nem játszhatott,míg a Bányásznál Venczel Attila nem tudott edzője rendelkezésére állni illetve Soha Gergő is sérülten vállalta a játékot.
Maga a mérkőzés nem hozott túl magas színvonalú játékot.Mindkét oldalon rengeteg volt az eladott labda.A jobb napot kifogó hazaiak az első félidőben sikeresen megléptek a Bányásztól(2:3 után zsinórban 7 gólt lőttek,míg a palotaiak egyet sem!) és a szünetre 6 gólos előnyt kovácsoltak.
Mint kiderült ez elegendőnek is bizonyult a győzelemhez.Hiába javult fel valamennyire a VBSK,nem tudott tartósan közelebb férkőzni a tataiakhoz.
Jövő héten utolsó hazai bajnokiját játssza a csapat az FTC-PLER II ellen,ahol illene egy szép győzelemmel búcsúznia saját közönségétől illetve vissza kellene vágni az őszi csúfos vereségért!
Facebook TwitThis IWIW Google Digg del.icio.us MySpace
rss - Dátum: 2013.05.12 21:33:46 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 4 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.05.09

Tóparti rangadó előtt

Tóparti rangadó előtt Tóparti rangadó előtt Tóparti rangadó előtt
Tatai AC - Várpalotai Bányász (Tata,Május 11. szombat 18:00)
Sokan emlékezhetnek rá,hogy az elmúlt években számos hatalmas ütközetet vívott a két klub egymás ellen.Ezúttal az élmezőny végső sorrendjére lehet nagy hatással kettejük találkozója!
A hazaiaknak két hazai mérkőzése van hátra a két Bányász csapat ellen.Mivel Palotán ősszel 4,Komlón pedig 3 góllal kaptak ki,ha legalább 5 góllal mindkét csapatot legyőzik,úgy minden valószínűség szerint az 5.helynél rosszabb helyen nem végezhetnek a tavaly még élvonalban szereplő tataiak.
A VBSK helyzete sajnos a Dabas elleni hazai fiaskó után sokkal nehezebb.Gyakorlatilag nagy bravúrt kellene végrehajtaniuk a fiúknak,de ha megnyerik mindhárom hátralévő mérkőzésüket(A Tata és a Szentendre ellen idegenben,az FTC-PLER II ellen hazai pályán),akkor joggal reménykedhetnek egy szép helyezésben!
Hangsúlyozzuk:EHHEZ MINDENKÉPPEN HATALMAS BARAVÚR KELL!!!
rss - Dátum: 2013.05.09 18:35:26 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.05.08

NB I/B 23.forduló

Eredmények(Nyugat):

MKP Siklós KC - Le Belier KK Ajka 28 - 29 (16 - 15)

SZESE Győr - Szentendre KC 32 - 27 (19 - 15)

Komlói BSK-Tom Trans - Alba Regia KSE 32 - 27 (19 - 15)

Százhalombattai KE - MKB Veszprém KC II. 30 - 24 (16 - 13)

Balatonfüredi KSE II. - FTC-PLER Budapest II 30 - 19 (12 - 13)
rss - Dátum: 2013.05.08 18:35:38 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.05.05

Megküzdöttünk a vereségért

Várpalotai Bányász - Dabas VSE 28:32 (13:19)
Várpalota 600 néző
Vezette:Bacs József és Bán Tamás

VBSK:Szász,Ubornyák-Gebhardt 4,Devecseri 3,Venczel 1,Béres,BÁRDOS 9,Heiczinger 3,Lassu,TOLNAI 4,Soha 4,Szőllősy,Habuczki
Dabas:Kovács P.,Duleba-Horváth F. 2,Csecsetka 6,Bodorovics 5,Boda 6,Zsákai,Szandhofer,Tomori 3,Burik 1,Szabó L. 2,Hímer 5,Kiss,Gigler 2
Edző:Szilágyi Zoltán
Hétméteresek: 3/3 ill.11(!)/8
Kiállítások:14 ill. 18 perc

Mondhatnánk,hogy a játékvezetés miatt kellet fejet hajtanunk a vendégcsapat előtt,de legyünk őszinték:ha az első félidőben nem ilyen gyengén teljesít a csapat,akkor minden külső tényező ellenére megnyerjük ezt a találkozót!
Az elején jól kezdtünk.Ugyan csak 1-1 góllal,de mi "diktáltunk"!
Aztán a Dabas a 13.percben átvette a vezetést,de még ekkor se volt veszve semmi.Az utolsó 10 perc azonban kriminális volt!Ezt 8:2-re nyerte a vendég együttes és 6 gólos különbség alakult ki a szünetre!Ez ezen a szinten komoly hátrány!
A második félidő már inkább a mi szánk íze szerint alakult,de nem olyan mértékben,ahogy szerettük volna!A fiúk jól küzdöttek,de ez most csak arra volt elég,hogy a hátrányt csökkentsük!A játékvezetők,mint azt az elején említettük,nem voltak feladatuk magaslatán(Feltételezésekbe most nem bocsátkoznánk!).Hasonló szituációkban más-más fajsúlyú ítéleteket hoztak,rendre a Bányász kárára!Ez is hozzájárult csapatunk vereségéhez,de még egyszer hangsúlyoznánk:NAGYON NAGY KÁR AZ ELSŐ FÉLIDŐ VÉGÉÉRT!!!
Ezzel valószínűleg egy álom szertefoszlott.Győzelem esetén ugyan is,ez a jelentősen meggyengült,lesajnált és sok pártolóját veszítő(pl.A hírek szerint az Önkormányzatunk is jelentősen csökkenteni kívánja a klub támogatását,de ez most nem az a hely és idő,hogy erről részletesebben írjunk.Minden képviselő nézzen magába és lelkük rajta!!!) csapat könnyen a dobogóra kerülhetett volna!
rss - Dátum: 2013.05.05 13:57:38 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.05.02

Komoly erőpróba előtt

E hétvégén ismét nehéz mérkőzés vár a vörös-feketékre.Jelenleg a dobogó harmadik fokán tartózkodó Dabas VSE gárdája érkezik hozzánk.A Pest megyeiek ráadásul az elmúlt fordulóban szabadnaposak voltak,így volt idejük kipihenni a füredi fáradalmakat illetve nyalogatni a fájó sebeket.(4 gólos félidei vezetésük után maradtak alul 1 góllal a BKSE II ellen:)Jelenleg 27 ponttal rendelkeznek,tehát győzelem esetén utolérhetnénk őket!!!Legeredményesebb játékosuk Hímer Zoltán,aki korábban több klub színeiben is szerepelt az I.osztályban.
Nagy falat tehát a dabasi csapat,de a 6 vereségük azt mutatja,hogy nem lehetetlen őket legyőzni!
A két csapat ősszel Dabason találkozott egymással,ahol 35:31 arányú hazai siker született.
rss - Dátum: 2013.05.02 12:12:51 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.04.28

Magabiztos siker nagy küzdelemben

Magabiztos siker nagy küzdelemben Magabiztos siker nagy küzdelemben Magabiztos siker nagy küzdelemben Magabiztos siker nagy küzdelemben
Le Belier-Ajka - VÁRPALOTAI BÁNYÁSZSK 26:29 (11:16)
Ajka 150 néző
Vezette:Natkai Norbert,Szalay Zoltán

Ajka:SARMON,Ignácz-Huszti,Földesi 4,Mékli,Pavelka 1,HORVÁTH B. 4,Takács N. 1,Tarlósi,Schmidt 1,MÁRKUS 5,Erőss 1,Bajnóczi 1,PAÁR 8,Meiczinger,Heizer
Edző:Fülöp Imre
VBSK:Szász,Ubornyák-GEBHARDT 8,Devecseri,Venczel 2,Béres,Bárdos 2,HEICZINGER 6,,Lassu,Tolnai 2,SOHA 6,Szőllősy 2,Habuczki,Lakó 1
Hétméteresek:5/4 ill. 2/2
Kiállítások:12 ill. 8 perc

"Ajka sajnos hazai pálya a Várpalotának"-mondta egy hazai szurkoló a mérkőzés kapcsán és valóban,bár elég kevés néző látogatott ki a találkozóra,ezek nagy része a vörös-feketékért szorított!
Maga a derbi hazai góllal indult,de a Bányász hamar tudatosította a zöld-fehérben játszó vendéglátókkal,hogy bizony 2 pontért érkezett és ennek megfelelően hamar átvette a vezetést,majd fokozatosan növelve azt a szünetre már 5 gólos előnnyel vonulhattak a csapatok.
A második félidő felére már 6 gól is volt a különbség(16:22).de az utolsó 10 percben jól hajrázott az Ajka és fel tudott zárkózni a végére 3 találatra.
Jól küzdöttek a hazaiak,de ennyi különbség most mindenképpen volt a két csapat között!
rss - Dátum: 2013.04.28 15:53:47 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.04.25

Megyei rangadó előtt

Noha a házigazda ajkaiak meglehetősen gyengén teljesítenek az idei szezonban,a két klub múltjának köszönhetően mégis ráilleszthető a rangadó jelző a találkozóra.Aki jártas a kézilabda világában,az tudja,hogy az Ajka az ellenünk vívandó mérkőzéseire mindig megpróbálja felszívni magát és fogcsikorgatva harcol az utolsó pillanatig.Ez várható e hét szombatján is az ajkai sportcsarnokban.
Ellenfelünk a tabella utolsó előtti(12.) helyét foglalja el 19 mérkőzésen szerzett 4 pontjával.Nagyon nehéz helyzetben várják tehát a Bányászt,de vélhetően minden szalmaszálba megpróbálnak kapaszkodni,hogy elkerüljék a kiesést!A Tata két vállra fektetése jelzi,hogy időnként ők is képesek lehetnek hatalmas bravúrokra,ezért az első perctől kezdve összpontosítani kell!
A Bányász háza táján sem gondtalan az élet(Pénzügyi gondokról lehet itt-ott hallani),de mindent félre kell tenni és becsülettel végig kell küzdeni a hátralévő mérkőzéseket.Reményeink szerint mindkét klubnál hamarosan megoldódnak a problémák és a kézilabda kerül ki győztesen!
A két klub örök mérlege: 14 Bányász illetve 7 Ajka siker
Ellenfelünk legeredményesebb játékosa Paár Olivér (102 gól 19 mérkőzésen)

A találkozó szombaton 18:00-kor kezdődik az ajkai sportcsarnokban.Előtte 16:00-kor junior mérkőzés!
rss - Dátum: 2013.04.25 15:59:58 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.04.21

Sikeres hétvége a megyeiben

Sikeres hétvége a megyeiben Sikeres hétvége a megyeiben Sikeres hétvége a megyeiben
Veszprém megyei női bajnokság
Rájátszás - Alsóház

VÁRPALOTA - NEMESVÁMOS 28:12 (12:10)
Várpalota 50 néző
Vezette.Blaskó-Dobovai
VBSK:Leiner,Juszt in-Szórády 4,Lassu,Bota 2,Horváth K. 10,Kremzner 1,Király 1,Varga R.,Puklics 6,Őri 2,Leszkován 1,Kamondi 1
Edző:Némethné Sulyok Erzsébet
N.vámos:Karliné,Grósz-Hunyadváriné ,Lelovics Kozma 2,Steixner 2,Maurer 4,Karsai 3,Gácser,Iván 1,Szőllőskei,Gátvölgyi
Edző:Gátvölgyi Balázs
Hétméteresek:4/3 ill. 6/5
Kiállítások:14 ill. 6 perc

Magabiztos csopaki győzelemmel kezdte az alsóházi rájátszást a VBSK női alakulata.Hazai pályán egyértelműen valami hasonló folytatásban bízhattak a szurkolók.
A mérkőzés ennek megfelelően egy 4-0-ás hazai rohammal indult és a félidő felénél már 5 gól is volt a különbség,ám a rengeteg hiba miatt a pihenőre 2 gólra felzárkózott a vámosi csapat.
A második játékrész ismét álomszerűen egy 5-0-ás rohammal kezdődött,de ezúttal növelni is tudta előnyét a VBSK.(20-12 után például zsinórban 8 gólt lőve!!!)
Matematikailag ugyan még bármi lehet,de győzelmével a Bányász minden valószínűség szerint megszerzi a bajnokság 5.helyét!
GRATULÁLUNK LÁNYOK!SZÉP GYŐZELEM VOLT!

A fiúk is dicséretet érdemelnek,hiszen magabiztos győzelmet arattak a Fűzfői AK ellen.(FAK - VBSK 26:34)
rss - Dátum: 2013.04.21 20:29:09 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.04.21

Győzelem a szomszédvárak találkozóján

Győzelem a szomszédvárak találkozóján Győzelem a szomszédvárak találkozóján Győzelem a szomszédvárak találkozóján Győzelem a szomszédvárak találkozóján
VÁRPALOTA - ALBA REGIA 26:23 (17: 9)
Várpalota 500 néző
Vezette.Wiedemann Viktor,Bócz László

VBSK:Szász,Ubornyák-GEBHARDT 6,Devecseri ,Bárdos 2,Béres 1,HEICZINGER 6,Lassu,VENCZEL 9,Tolnai,Soha 2,Szőllősy A.,Habuczki,Lakó,Szabó P.
Alba Regia:PULAI,Lakatos-Dolezsál,PATKÓS 8,Vasvári,ifj Grőber,Hamvasi 3,Kónya,Gyimesi 2,Dreska 6,Szvitek 3,Fodor P.,Kovács K. 1,Károlyfi,Vekerdi
Edző:Grőber Mátyás
Hétméteresek:0/0 ill. 6/6
Kiállítások:10 ill. 8 perc

Remekül kezdte a találkozót csapatunk.2:2 után 8:2-re elhúzott riválisától a Bányász és a félidő hátralévő részében is fokozatosan növelni tudta előnyét,ami a szünetre 8 gólosra hízott.(17: 9)
Fordulás után pár percig minden maradt a régiben,aztán a fehérváriak kihasználták a vörös-feketék apróbb hibáit és felzárkóztak 3 gólra(Sőt!A vége előtt 1 perccel még 2-re is!)Végül-bár kicsit azért izgulhattunk-teljesen megérdemelt hazai győzelem született.A vendégeket minden esetre elismerés illeti,mert a tetemes hátrány ellenére sem adták fel a mérkőzést egy percre sem!
Csapatunknak pedig gratulálunk a győzelemhez,melyre már nagyon vártunk!!!SZÉP VOLT FIÚK!
rss - Dátum: 2013.04.21 19:48:40 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.04.19

3 éve nem győztük le az Albát hazai pályán.Most sikerülhet?

3 éve nem győztük le az Albát hazai pályán.Most sikerülhet? 3 éve nem győztük le az Albát hazai pályán.Most sikerülhet? 3 éve nem győztük le az Albát hazai pályán.Most sikerülhet? 3 éve nem győztük le az Albát hazai pályán.Most sikerülhet?
Pontosan egy hónapja március 20-án lépett utoljára pályára bajnoki mérkőzésen a székesfehérvári együttes,így már nagyon várhatják a palotai fellépést.Annál is inkább hiszen a Bányász az ősszel győzni tudott az Alba otthonában,így valószínűleg fűti őket a visszavágás lehetősége!
A Palotaiak két utolsó bajnokijukon egyaránt döntetlent játszottak,ám míg a Komló vendégeként sikernek nevezhetjük a pontszerzést,addig a battaiak elleni hazai remi egyértelműen kudarcnak minősül.Adva van tehát a lehetőség a vörös-feketék előtt,hogy végre győzelemmel örvendeztessék meg kitartó közönségüket!
A két csapat mostani találkozója a 23. lesz a sorban.Az őszi sikerrel a Bányász a maga javára billentette ugyan a mérleg nyelvét,de a statisztikánál sokkal fontosabb lenne a mostani győzelem!
Örök mérleg:
11 Várpalota győzelem,2 döntetlen illetve 10 Alba Regia(Korábban Honvéd Szondi SE) siker.
rss - Dátum: 2013.04.19 17:08:30 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.04.15

Megérdemelt pontszerzés Baranyában

Megérdemelt pontszerzés Baranyában Megérdemelt pontszerzés Baranyában Megérdemelt pontszerzés Baranyában Megérdemelt pontszerzés Baranyában
Komlói Bányász-TomTrans - Várpalotai BSK 26-26 (14-12)
Komló 500 néző
Vezette: Horváth Zoltán, Simó András
KBSK: Fata - Győri 3, Kupi 2, PÉTER SZABÓ 7/2, NAGY Z. 6, Szappanos 1, Szomor 1 Csere: Kiss B. (k), Liptai, Chalupa 1, WÉBER 5
Edző:Papp László
VBSK:SZÁSZ-GEBHARDT 9,Devecseri 1,BÁRDOS 5,Béres,Heiczinger 2,Lassu,VENCZEL 6,Tolnai,SOHA 3,Szőlősy A.,Habuczki,Szabó P.,Lakó
Kiállítások: 6 ill. 8 perc
7 méteresek: 2/2 ill. 0

A múlt hónapban elmaradt bajnokit pótolta a két Bányász egylet.Sajnos a vasárnapi időpontnak "hála" az év legforróbb hangulatú mérkőzése vendégszurkolók hiányában illetve a hazai publikum kissé megcsappant létszáma miatt ezúttal a szokottnál csendesebb volt.(Persze a mezőny többi klubja még ezt a "csendesebb" légkört is örömmel elfogadná!)
A csapatok minden esetre megpróbálták a kilátogató nézők kegyeit elnyerni és egy igen változatos,mindvégig szoros csatát vívtak egymással,rendkívül sportszerű keretek között!
Az első percekben a hazaiak kezdtek jobban és vezettek 2-0-ra,de ezt követően 4 gólt dobott zsinórban a Palota és átvette a vezetést.Ez a félidő utolsó 5 percéig tartott(A legnagyobb különbség 3 gól volt a vörös-feketék javára).Ekkor a komlóiak is pazar sorozatot produkáltak és gyors egymásutánban 5 gólt dobva,átvették újra a vezetést(12:10)Előnyük a lefújásig ki is tartott(14:12)
A pihenőt követően újra a bakonyiak percei következtek.Két gyors góllal előbb egalizáltak,majd a 38.percben már ismét a mieink vezettek!(16:17)Ezzel azonban még koránt sem volt vége!Újra a Komló szerzett előnyt 21-20-nál,majd növelte is azt két gólra.Az utolsó perc kezdetekor még 26:24-et mutatott az eredményjelző,de a VBSK még egyszer megrázta magát és sikerült kiegyenlítenie!
Biztos mindkét fél úgy érzi,hogy győzhetett volna,de a döntetlen abszolút reális eredménynek mondható!
Értékes pontot szereztünk,SZÉP VOLT FIÚK!!!
rss - Dátum: 2013.04.15 12:57:39 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.04.02

NB I/B 20.forduló

Csapatunk már februárban letudta erre a fordulóra sorsolt mérkőzését.Akkor,mint arra sajnos még sokan keserű szájízzel emlékeznek az MKB Veszprém fiataljai mértek megrendítő erejű ütést a gyengén játszó palotaiakra.(MKB Veszprém II - Várpalota 32:21)

A hétvégén aztán a többi csapat is lejátszotta az esedékes fordulót,melyen a következő eredmények születtek:

Tatai AC - FTC-PLER Budapest II 32 - 26 (16 - 12)

Komlói BSK-Tom Trans - SZESE Győr 24 - 34 (12 - 15)

Le Belier KK Ajka - Balatonfüredi KSE II. 22 - 30 (12 - 14)

Dabas VSE KC - Szentendre KC 31 - 25 (17 - 12)

Százhalombattai KE - MKP Siklós KC 28 - 24 (13 - 15)

Meglepetés,mint látjuk nem született,talán csak a battaiak vártnál kisebb arányú győzelme sorolható ide.
rss - Dátum: 2013.04.02 15:30:51 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.03.25

NB I/B 19.forduló

Eredmények:

Balatonfüredi KSE II. - Alba Regia KSE 38 - 24 (19 - 12)

SZESE Győr - Tatai AC 39 - 25 (17 - 12)

FTC-PLER Budapest II - Dabas VSE KC 22 - 35 (10 - 19)

Szentendre KC - Le Belier KK Ajka 29 - 22 (14 - 12)

MKP Siklós KC - Komlói BSK-Tom Trans 24 - 30 (8 - 17)
rss - Dátum: 2013.03.25 18:30:49 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.03.24

Egy eredmény,ami senkinek sem tetszett

Egy eredmény,ami senkinek sem tetszett Egy eredmény,ami senkinek sem tetszett Egy eredmény,ami senkinek sem tetszett Egy eredmény,ami senkinek sem tetszett
Várpalotai Bányász - Százhalombattai KE 21:21 ( 9:12)
Várpalota 425 néző
Vezette:Natkai Norbert és Szalay Zoltán

VBSK:Szász,Ubornyák-Gebhardt 7,Bárdos 4,Béres,Heiczinger 1,Devecseri 1,Lassu,Venczel 7,Tolnai,Soha 1,Szöllősy A.,Habuczki,Szabó P.,Lakó
Százhalombatta:Pados,Pásztor-Egervári, Balázs T. 5,Lopez 1,Wieszt K. 1,Nagy Cs. 5,Tarjányi 3,Rádler,Váradi,Zalai 2,Józsa,Kerekes,Kátai 1,Minárovits 2,Kovács G. 1
Edző:Keresztes József
Kiállítások:6 ill. 8 perc
Hétméteresek:1/1 ill. 4/2

A mérkőzést megelőzően klubunk utánpótlása sorakozott fel a tisztelt nagyérdemű előtt és eredményeik ismertetését követően jutalmazták a legjobb utánpótláskorú játékosokat.A tavalyi év legjobb utánpótláskorú játékosa Ubornyák Péter lett,aki idén már a felnőtt csapatban is bemutatkozhatott.Gratulálunk neki!
A mérkőzést sajnos gyengén kezdte csapatunk.A battaiak szereztek két gólos vezetést,majd a félidő 22.percében már 4:10-et mutatott az eredményjelző!Ebből sikerült valamennyit faragnunk,de a szünetre még így is 3 gólos vendégelőnnyel vonulhattak a csapatok.
A második félidő eleje nem hozott sok változást.Palotai gólra battai válasz érkezett,majd a félidő 7.percétől sikerült egy 3:0-ás szériát produkálnunk,amivel két gólra felzárkóztunk ellenfelünkhöz.Ez a különbség a mérkőzés 58.percéig megmaradt,amikor is a Bányász kiegyenlített!Sajnos kivédekezni nem sikerült a battaiak támadását,így Venczel utolsó pillanatokban szerzett gólja csak az 1 pontra volt elég!
A mérkőzés egészét nézve el kell mondanunk,hogy a Bányász sajnos gyengén játszott.Támadásainkban nem volt átütőerő,így a döntetlen mindenképpen megfelelt a játék képének!
A játékvezetésről annyit,hogy nem minden esetben voltak következetesek és ez többnyire minket sújtott,de nem ők tehetnek arról,hogy elmaradt a hazai győzelem!

(Képek később!)
rss - Dátum: 2013.03.24 12:19:09 - HOZZÁSZÓLÁSOK: 0 db - HOZZÁSZÓLÁS ÍRÁSA

2013.03.23

Utánpótlás - OSB

Az Országos Serdülő Bajnokságban szereplő csapatunk az "A" csoport 7. helyén fejezte be az alapszakaszt,így másik 5 csapattal együtt a rájátszás alsóházába folytatja a küzdelmeket.