Jól sikerült a FRAKK Álletvédő Egyesület számára szervezett gyűjtés. Ezúton szeretnénk mindenkinek megköszönni, aki valamilyen formában hozzájárult az akcióhoz. A gyűjtést a Várvédők szurkolótábora kezdeményezte, az ötletgazda Csór András volt.
Az állatvédők egy könnyen észrevehető vendéggel érkeztek, velük tartott ugyanis Nádor, egy mentett kutya, aki meglehetősen impresszív méreteivel fogadta a meccsre látogató nézőket. Nádor pont annyira szelíd, amennyire hatalmas, több iskolás/óvodás gyermeknek szolgált már párna gyanánt.
Talán neki is köszönhetően 212 700 Ft-tal sikerült támogatni a csapatot, emellett majd’ 20 kiló állateledellel, illetve játékokkal, egyéb kiegészítőkkel gazdagodott a FRAKK.

Köszönjük egykori játékosunknak Balázs Lászlónak, aki a licitet ugyan megnyerte, ám a labdára nem tartott igényt. Az összeget elutalta, de kérte, hogy ajánljuk fel a labdát a licit második helyezettjének, aki törzsszurkolónk, Málik Norbert lett. A labda licitből így több, mint dupla annyi pénz került átadásra, mint az eredeti győztes ár.
Külön köszönjük a Balaclean csapatának, akik minden gyűjtésünkhöz hozzájárulnak, és természetesen minden adományozónak!

