Balkezes átlövő érkezik a Bányászhoz!

Kulcspozícióra érkezik erősítés szeptembertől csapatunkhoz. Egyenesen Salgótarjánból érkezik hozzánk Markovics Patrik, a tehetséges balkezes átlövő. Ellenfélként járt már nálunk, ugyanis a Veszprémi KKFT-nél nevelkedett, így ismerős lesz számára a környék. Az idén 24 esztendős jobbátlövővel is készítettünk egy villáminterjút, fogadjátok szeretettel!

Miért éppen Várpalotára esett a választásod, mi győzött meg?

MP: Azért esett Várpalotára a választásom, mert egy nagy múltú, stabil alapokra épülő klubról beszélünk, emellett a vezetőséggel való első benyomásom kifejezetten erős volt: végig érezhető volt a felém irányuló bizalom. A csapat összetétele és a közeg szintén meghatározó faktor volt a döntésemben.

Mit tudsz a Bányászról?

MP: Sok jót hallottam már a klubról: nagy NB I-es múlttal rendelkezik, és hogy az emberek szeretik a kézilabdát a városban. És kiemelném a szurkolókat, jó párszor léptem pályára ellenfélként Várpalotán, és igen megnehezítik az ellenfél csapat dolgát. Kíváncsian várom hazaiként milyen ezt megélni!

Mit vársz a palotai kalandtól?

MP: A palotai kalandtól egyértelműen fejlődést és eredményeket várok – egyéni és csapatszinten is. Motivált vagyok és tudom hogy a kitűzött célok elérhetőek. És természetesen szeretnék bizonyítani magamnak, a csapatnak és a szurkolók felé is.

Patrik, üdvözlünk Várpalotán, sok sikert kívánunk az itt eltöltött időd alatt!